כל הסיבות לבנות בשיטת בנייה קלה במרכז

בעשור האחרון חל מהפך בענף הבנייה, שבא לידי ביטוי במגמה לבנות בשיטת בניה קלה במרכז במקום בשיטות הקונבנציונאליות. אם שמעתם את המושג, אבל לא באמת הבנתם מהי המשמעות שלו בפועל, אם אתם תוהים מדוע מדובר בשיטה שצוברת פופולאריות ואם אתם רוצים לבנות בית חדש ומתלבטים לגבי פתרון הבנייה האידיאלי עבורכם, קבלו את כל הסיבות לבנות בשיטת בניה קלה, כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה המושכלת והנכונה לכם ביותר.

 שתי חדרי ילדים אם פתח מעבר מתוך הביתחדר להגדלת סלון אם חלונות ותריסים חדשנייםmivne1

בניה קלה היא בניה מהירה

אם אתם מחפשים תוצאות מהירות, אם אין לכם כוח להיכנס לפרויקט בניה של כמה שנים ואם אתם רוצים פתרון שהוא יחסית מיידי- בניה קלה תיתן לכם מענה אידיאלי. היות שמדובר בשיטת בנייה המבוססת על שימוש בלוחות פלדה או אלומיניום מוכנים מראש, תהליך הבנייה מתקצר באופן משמעותי, כך שתוכלו תוך חודשים ספורים בלבד ליהנות מהבית עליו חלמתם. הלוחות, המרכיבים את שלד המבנה ואת הקירות, יוכנו מראש במפעל, והם יובלו אל אתר הבנייה עם תחילת התהליך. תהליך הבניה הקלה, אם כן, הוא תהליך מזורז באופן משמעותי בהשוואה לבנייה המסורתית.

העלויות של הבנייה הקלה במרכז הן נמוכות יותר משמעותית

היות שתהליך הבניה הוא מהיר יותר, הוא כרוך בפחות זמן עבודה. כמו כן, היות שדרושה פחות עבודה להכנת התשתית של המבנה, שכאמור, מיוצרת מבעוד מועד במפעל, אתם תוכלו ליהנות מעלויות בנייה זולות יותר. בעידן שבו כל דקה שווה כסף, המשמעות היא עלויות בנייה זולות יותר.מעבר לכך, אנשי מקצוע מתחום הבניה, מתכננים ומהנדסים טוענים, כי בניה בשיטה הקלה כרוכה בפחות חריגות מהתקציב.
כל הנתונים הללו פירושם הוא פחות הוצאות עבורכם.

ערך נדל"ני

אם אתם קונים בית או דירה כנכס להשקעה, שיספק לכם גב כלכלי, אתם וודאי תרצו לדעת שמבחינה נדל"נית, השווי של בתים צמודי קרקע הבנויים בשיטת הבניה הקלה אינו נופל מזה של מקביליהם הבנוים בשיטה הקונבנציונאלית, ולעיתים הוא אף גבוה יותר.

בנייה קלה במרכז ובכל אזור אחר בארץ

כיום תופסת הבניה הקלה נתח גדול בענף הבניה, והמשמעות היא שחברות, מהנדסים וקבלנים רבים עובדים בשיטה זו. התוצאה היא היצע רב של אנשי מקצוע, מתוכו תוכלו לבחור את אנשי המקצוע המתאימים לכם ביותר, יהא האזור בארץ שבו אתם מתגוררים ככל שיהיה.

בניה קלה היא ידידותית יותר לסביבה

אם מצבו של כדור הארץ תמיד הדאיג אתכם ואם השתדלתם לתרום את החלק הצנוע שלכם לשיפור מצבו, שיטת הבניה הקלה במרכז היא בדיוק בשבילכם המתגוררים במרכז הארץ. בזכות המעבר לפלדה, שרובה ממוחזרת, בזכות זמן הבניה הקצר ומאחר שאין צורך להשתמש בכלים כבדים ומזהמים כמו טרקטור או מנוף- הרי שמדובר בבניה ידידותית יותר לסביבה ופחות מזהמת, שגם מייצרת כמויות נמוכות יותר של פסולת.