החלטתם להיכנס לענף הצימרים? כדאי שתכירו את שיטת הבנייה הקלה

היה לכם תמיד חלום להקים כפר נופש עם צימרים מפנקים? סוף סוף בשלה העת ואתם מוכנים להרים את הכפפה ולצאת לדרך? אם אתם נמצאים בשלב שבו העסק קורם עור וגידים והופך למציאות ממשית, בדיוק בנקודה הזו כדאי שתשמעו על שיטת הבנייה הקלה, על מנת שתוכלו להוזיל את העלויות של בניית הצימרים ואף לקצר את רשימת האישורים שתידרשו לקבל לצורך כך. כל הפרטים לפניכם.

 

מהי שיטת הבנייה הקלה?

הקמת עסק בענף הצימרים והאירוח היא סיפור יקר, המצריך השקעה רבה של משאבים והון התחלתי.
אנחנו לא אומרים את זה כדי להרפות את ידיכם, אלא דווקא כדי להציע לכם דרך להוזיל את העלויות, ואגב כך גם ליהנות מיתרונות נוספים. הכירו את שיטת הבנייה הקלה, שהחלה בשנים האחרונות להיות נפוצה יותר גם בענף הצימרים. בנייה קלה שונה באופן משמעותי משיטת הבנייה הרגילה.
הקטצ' עליו היא מבוססת-  המאפשר ליהנות משלל יתרונות, ביניהם עלויות פחותות וזמן בנייה מקוצר- הוא שהיצירה של הבלוקים המרכיבים את שלד המבנה (שהם לוחות העשויים אלומיניום או פלדה) נעשית מבעוד מועד במפעל, על פי תכנון אדריכלי ופרוגרמת בנייה מסודרת כמובן.
הבלוקים הללו מובלים אל שטח העבודה ומורכבים במהירות יחסית גבוהה. זה אומר, ששלד המבנה יכול להיות מוכן תוך ימים ספורים, ומשם הדרך אל התוצאה הסופית אינה לוקחת יותר מכמה חודשים.
התהליך המתואר מהיר יותר, מאחר שבניגוד לתפיסת הבנייה המסורתית, הוא אינו מחייב יצירת תשתית חזקה מבטון, המבוססת על יציקות של עמודים לחיזוק המבנה. חשוב להדגיש, כי בנייה בשיטה ה"קלה" אינה נופלת מהשיטות הקונבנציונאליות מבחינת איכות, עמידות ויציבות. בזכות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, החומרים בהם נעשה שימוש במסגרת השיטה הקלה הם בעלי עמידות גבוהה מאוד ולכן הם מספקים את מירב הביטחון כיאה לבית סטנדרטי, אם לא יותר.

מדוע כדאי לבנות צימרים בשיטת הבנייה הקלה?

התשובה לשאלה זו כבר די ברורה מאליה, לאור האמור לעיל. בנייה בשיטה הקלה חוסכת באופן משמעותי בהוצאות ומאפשרת ליהנות מתוצאות במהירות רבה יותר. הקמה של עסק, במיוחד בתחום הצימרים והנופש, היא סיפור מורכב שמצריך אורך רוח וסבלנות. מעבר לגיוס ההון הדרוש למימוש היוזמה העסקית, יש לדאוג לאישורים, לעבור מסכות בירוקרטיות, להקים את המקום מאפס, ולאחר מכן להתחיל לייצר מעגל לקוחות. המשמעות היא, שיעבור זמן רב עד שניתן יהיה ליהנות מרווחים ממשיים. לכן, האפשרות לקצר את זמן ההמתנה הזה כדי להתחיל ליהנות מהרווחים מהר יותר איננה מובנת מאליה.
מעבר לכך חשוב לציין, כי קבלת אישורים כאשר מדובר בשיטת בנייה קלה היא תהליך קצת פחות מורכב, היות שמדובר במבנים צמודי קרקע, שהשלד שלהם הוכן במפעל מראש, בהתאם למפרטי בנייה שאושרו זה מכבר.

אם לאור כל האמור, החלטתם שמתאים לכם לבנות צימרים בשיטת הבנייה הקלה, כנסו לקטגורית "צימרים" באתר של בית פלוס, כדי להתרשם מאיכות העבודה של החברה ועל מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם מפקידים את הצרכים העסקיים שלכם בידיים המקצועיות ביותר.