אף בעל עסק לא רוצה להפסיד לקוחות, אף פעם. בחורף, כאשר חורפי, גשום וסגרירי, ומצב הרוח בלאו הכי יורד לרצפה, בגלל שאין מספיק שמש, הפעילות העסקית יכולה בקלות להיפגע בשל הפחתה בכמות הלקוחות, על אחת כמה וכמה אם מדובר בבית עסק כמו מסעדה או בית קפה, הממוקמים בחוץ וחשופים יותר לפגעי מזג האוויר. אם אתם רוצים לבצע סגירת חורף, קבלו כמה טיפים שיאפשרו לכם להבטיח סגירה מושלמת, בדיוק בהתאם לציפיות שלכם.

 

פנו לרשות המקומית לבירור החוקים והתקנות

כדי לעשות את זה כמו שצריך רצוי, כצעד ראשון, לפנות לרשות המקומית ולברר את התקנים והדרישות. אומנם מרבית הרשויות מאפשרות לבתי עסק במהלך החורף להקים מבנים ארעיים ולפרקם בסוף החורף, אך מכיוון שלכל רשות החוקים שלה, כדאי לברר את העניין הזה מראש כדי שלא תתחילו להרים פרויקט שיעלה לכם כסף, ובסופו של יום תידרשו לפרקו.

 

בררו אלו סוגים של סגירות חורף קיימים

קיימים סוגים שונים של סגירות חורף. סגירה המבוססת על בד PVC, סגירה מתקפלת שניתן להרכיב בקלות ולהסיר כאשר אין בה עוד צורך, סגירה בזכוכית ועוד. לפני שאתם קופצים למים, כדאי לעשות סקר שוק קטן, להתייעץ, לשמוע מחברים שלכם שהם בעלי עסקים שכבר ביצעו סגירת חורף ולהבין איזה הוא פתרון הסגירה הנכון ביותר לצרכים שלכם.

 

הצטיידו במידות השטח

רוצים ליצור קשר עם חברה המתמחה בסגירת חורף? הצטיידו מראש במידות המדויקות של השטח המצריך סגירה כדי שתוכלו לספק את כל הפרטים הדרושים, והיו בטוחים כי החברה מתחייבת לבצע עבורכם גם תיקונים או החלפות במידה וייגרם נזק למוצר. כמו כן, חשוב לוודא שפתרון הסגירה בו בחרתם עמיד בפני כל תנאי מזג אוויר.

 

קחו בחשבון את החזות העיצובית של המבנה

סגירת חורף ראויה צריכה להתחשב בחזות של בית העסק, להתכתב עם המראה הכללי שלו ולהשתלב איתו באופן הרמוני במקום להיראות כמו חלק זר, לא שייך ולא קשור. לצד השיקולים הטכניים של איכות חומרי העבודה על בסיסם תבוצע הסגירה, חשוב מאוד שתתנו את הדעת לשיקולים עיצוביים, כדי שללקוחות שלכם לא רק יהיה חמים מבחינת טמפרטורה, אלא כדי שהאווירה שקיימת בעסק ובשזכותה הם ממשיכים לחזור אליכם לא תשתנה.

 

שאלו לגבי עזרים עיצוביים לשדרוג איכות הסגירה מבחינה אסתטית

תחום סגירות החורף כיום מפותח מאוד והוא מציע שלל פתרונות עיצוביים ועזרים המשדרגים את איכות הסגירה. כך למשל, אפשר לשלב חלונות סקיילייט כדי לאפשר חדירה של אור שמש טבעי או על מנת שלקוחות המקום יוכלו ליהנות מלילה עירוני מלא אורות, וקיימים עוד פתרונות אסתטיים המקנים למבנה בכללותה מראה שיקי ומלא סטייל. רצוי ללמוד קצת על הפתרונות הללו ולברר מול החברה שתבצע עבורכם את סגירת החורף, מה יש לה להציע לכם בסוגייה זו.

צריכים מידע נוסף על סגירת חורף? לחצו כאן.