ההגנה המושלמת לרכב

השארת הרכב בחוץ לחסדיהם של השמש הקופחת, של יונים שמשאירות "מתנות" כשהן עומדות על ענף מעליו, של הטל שמצטבר עליו בכמויות לאחר לילות קרים, או של מפגעים אחרים שנמצאים בסביבה, היא סיכונו בצורה מיותרת לחלוטין.
עם בית פלוס  – בניה קלה מתקדמת – אפשר להיות בטוחים שתיהנו מאיכות גבוהה של חניה לרכב ומרכב שניתן יהיה לשמור על הצבע שלו בקלות רבה יותר. זאת בזכות עמודים וקורות מאלומיניום שיהיו חלק מהחניה החדשה והחזקה שלכם.
בית פלוס עובד עם חומרי גלם איכותיים כך שניתן לראות כיצד צביעה בתנור היא לא רק דבר שמציג חניה לרכב בגוונים שונים ומרשימים אלא גם עמידות בכל תנאי מזג האוויר למשך שנים רבות.
החוזק של האלומיניום בצירוף טכניקות העבודה המתקדמות של בית פלוס יוצרות חניה לרכב חזקה ונוחה.
הקורות נושאות בקלות את גג פנל האלומיניום ומי שרוצה יכול לשלב תריס גלילה חשמלי או אפילו פנלים מתקפלים בכניסה אל החניה ולשמור טוב יותר על הרכב שלו.


נוחות מרבית בגישה לרכב

כל הרעיון של יצירת חניה לרכב הוא לא רק הצגת חוזק ועמידות אלא גם נוחות לכל בעל רכב.
חשוב לדעת שבית פלוס בונה לכם חניה לרכב גם כחלק ממבנה קיים וגם בהתקנה עצמאית המרוחקת מעט מהמבנה (ע"י פרופילים מיוחדים). בהתאם לבחירתכם תוכלו ליהנות ממערכת מקלט ומשדרים בכדי להפעיל בדרך הקלה ביותר את השער או התריס כשאתם נכנסים לחניה שלכם, ולהימנע מבזבוזי זמן ואנרגיה מיותרים.

עבודות על חניה לרכב מבוצעת ע"י בית פלוס בהתאמה מושלמת לדרישות הלקוח. כך אפשר ליהנות מתוספת של מרזב אלומיניום איכותי כחלק מתעלה שתמנע טפטופים מרגיזים. בנוסף, פרופילי הקצה הם כאלו שיכולים להיות בצורה של כנף רוח למשל. חשוב לדעת שבית פלוס יבצע עבורכם חניה לרכב בכל גודל בכדי שכל מי שיש לו יותר מרכב אחד יוכל לחנות כל רכב בקלות רבה מבלי כל הגבלה או בעיה כלשהי.

 לא שוכחים גם את המראה המרשים

בעת בניית חניה לרכב בצורה מקצועית אפשר לראות כיצד המראה הכללי יכול להיות מרשים מאוד.
מעבר לדאגה לזווית הגג ולניקוז המים אפשר לשדרג את צדי החלל ולהשאיר אותם פתוחים בכדי ליצור מעבר חופשי. מי שבוחר לסגור את הצדדים ייהנה מפנל אלומיניום, חלונות זכוכית, חלונות הזהה, או חלונות פתיחה שמשולבים בפנל עצמו. חלונות הם דבר חשוב בכדי ליהנות מחלל נוח יותר שבו יש הפרדה בין מזג האוויר שבחוץ לבין זה שבתוך החניה.

העבודה על חניה לרכב מתבצעת ע"י בית פלוס רק לאחר מדידה מדויקת של שטח העבודה. זאת בכדי שכל תהליך של העבודה לא יתבצע בצורה אקראית או שיהיה כפוף לאלתורים מיותרים. כחלק מהמקצועיות בית פלוס מקדיש את הזמן הנדרש לבירור הבקשות שלכם ולבדיקת תנאי השטח בכדי להציג לכל לקוח תוצאה מרשימה. השילוב של חוזק, דיוק, נוחות בעל הרכב, והמראה המרשים, יוצר תוצאה שכל לקוח שבע רצון ממנה.בית פלוס – בניה קלה – איתך לאורך כל הדרך!

 

חניה לרכב בניה קלה 3 (Custom) 4 (Custom) 5 (Custom) 6 (Custom) 7 (Custom) logo