מנצלים נכון את השמש הישראלית
לשמש הישראלית יש מעלות רבות אך בבתים ובממנים רבים לא מנצלים אותה בצורה הנכונה. ללא מרפסת שמש שמותאמת בשלמות לתנאי הסביבה אפשר לראות כיצד בילוי של חצי שעה בערך תחת שמש קופחת הופך לעינוי של ממש. כמובן שגם אירוח בתנאים כאלו הוא דבר שאף אחד לא רוצה להתנסות בו. לכן רבים מבינים כיום את הצורך ביצירת חלל מתאים שיאפשר הנאה מושלמת מכל יום קיצי. מרפסת שמש היא חלל סגור שיכול להיות מואר בצורה נכונה ומוצל במידה הנדרשת. בית פלוס – בניה קלה מתקדמת – בונה בהתאמה מושלמת  מרפסות שמש שישרתו אתכם במשך כל עונות השנה. תוך שימת דגש על האלמנטים החדשניים והייחודיים בעת בניית מרפסת שמש מבצע בית פלוס את הפרויקטים הרבים שלו בליווי אישי של כל לקוח. כך, מעבר למראה המרשים ולעמידות המושלמת אפשר ליהנות מחדר לכל דבר שבו מערכת חשמל ורשתות הגנה איכותיות.התאמה מושלמת למבנה הבית
העבודה על מרפסת שמש היא דבר מורכב מאחר וחשוב מאוד להתייחס לנתוניו המדויקים של המבנה. לכן cבית פלוס מבצע את כל המדידות הנדרשות בזהירות רבה ותוך התחשבות מלאה בפתחי היציאות מהחלל של הבית ובמעקות הבנויים של המרפסת (או של הגג). רק כך אפשר ליצור מעטפת קירות מתאימה שתוכל להציג בסופו של דבר מרפסת שמש שתשרת אתכם ואת האורחים שלכם מתי שרק תרצו.איכות חומרי הגלם בעבודה על מרפסת שמש וההכרות המושלמת שלהם הם אילו שמשדרגים כל מבנה עם תוספת נהדרת. פרופילים שהינם בעלי "נתק תרמי לגג" הם כאלו שימנעו עיבוי של טל בשעות המוקדמות של הבוקר, כך שאין מה לדאוג לגבי סיכון המרפסת בחשיפה המתמידה למזג האוויר במשך כל שעות היממה. הדבר גם מסייע לבידוד איכותי בכדי שתוכלו להרגיש נוח יותר במרפסת המיוחדת שלכם.עובדים עם החומרים הטובים ביותר
בית פלוס משתמש בחומרים בלתי מתכלים שנשארים יפים ומרשימים לאורך זמן רב.פרופילי אלומיניום חזקים לדלתות, לחלונות, ולמערכת הנושאת, הם כאלו שאפשר לצבוע אותם בצבע מגורען או חלק לבחירתכם. הפנלים החזקים של הגג מגיעים בגוונים בהירים עם טקסטורה של טמבורטקס עדין. סגירה של מרפסת שמש תכלול קירות היקפיים מדלתות וחלונות של זכוכית ביטחונית בשילוב עם פרופילי אלומיניום להזזה או לפתיחה בסגנון קלאסי.
האלומיניום הוא מסדרות ייצור איכותיות בכל צורה של פתיחה או הזזה, בכדי שתוכלו לראות עד כמה נוח וקל להשתמש בחלונות ובפתחים האחרים למשך שנים רבות.
הזכוכיות המחוסמות מעניקות לא רק חוזק משמעותי אלא שהן יכולות להגיע בגוון צלול או כ"אנטיסן" ליצירת הצללה טובה יותר. כחלק מאיכות חומרי הייצור אפשר לראות כיצד הזכוכית מתנקה מעצמה בעזרת הרוח או שהיא דורשת רק ניקיון קל ומהיר מאוד. במרפסת שנבנית ע"י בית פלוס אפשר גם לשלב חלונות סקיילייט ואחרים.בית פלוס – בנייה קלה – איתך לאורך כל הדרך!