מבטיחים את כניסת הלקוחות לעסק

הרשויות המקומיות בישראל התייחסו ברצינות לרצונם של בתי עסק כמו בתי קפה ומסעדות שביקשו לאפשר להם את הגדלת מקום העסק בשל אילוצים מסוימים. חלל רחב ונוח יותר הוא כזה שמאפשר לעסקים בתחום הזה להציג נוחות רבה יותר ושירות איכותי יותר. הסיבה לבקשה די ברורה מאחר וניתן לראות כיצד בחורף יכולים בעלי בתי קפה להרגיש כיצד מצטמצם היקף העבודה שלהם כשגם לקוחות שמתים לקפה טוב לא מעזים לשבת בקור ובגשם.
לכן סוכמה שיטה שבמסגרתה מותר להקים מבנים ארעיים בעונות הסתיו והחורף ולפרק אותם בתחילת האביב או עם שיפור מזג האוויר.  בכדי ליהנות ממהלך רציני שיכבד את הלקוחות שלכם בית פלוס מציע סגירת חורף בהתאם לעסק שלכם. בעזרת שיטות מתקדמות של בנייה קלה סגירת חורף שתיועד עבור אזור למעשנים תאפשר גם שילוב של מאווררי קיר איכותיים שיסייעו להוצאת אוויר הסיגריות החוצה למשל.

 

הקמה מהירה בנוחות מקסימאלית
אף עסק לא מעוניין לאבד לקוחות בגלל עבודות בנייה מסורבלות ולכן בית פלוס מציג סגירת חורף מהירה בלי להתפשר על איכות וחוזק התוצאה הסופית. כמובן שגם עבודות הפירוק ברגע שמגיע הזמן לכך הן פשוטות ומהירות ולא יפריעו מדי לעסק שלכם להמשיך לפנק את כל מי שמגיע אליו. קירות ההיקף והגג עשויים פנלים אלומיניום איכותיים והם בנויים בצורה כזו שאפשר לעבוד איתם במהירות ובצורה מדויקת מאוד.

כל סגירת חורף שמבוצעת ע"י בית פלוס – בניה קלה מתקדמת – היא כזו שמעוצבת בהתאם לדרישותיו המדויקות של כל לקוח. העיצוב הוא חלק חשוב ולכן יש אפשרות להציב חלונות ודלתות במיקומים שונים בכדי ליהנות גם ממראה מרשים וכמובן גם מנוחות רבה. בזכות סדרות האלומיניום האיכותיות שבית פלוס עובד איתם תוכלו ליהנות מפתיחה ע"י הזזה בסגנון בלגי או בסגנון אחר שמתאים לכם. הקונסטרוקציה של כל סגירת חורף כזו מותאמת למשקלו של הגג והיא מספקת ביטחון מושלם.

 

החזות הופכת למרשימה עוד יותר
מגוון האפשרויות של בית פלוס ליצירת סגירת חורף מביא למראה ששומר על חזות העסק שלכם בכדי שתמשיכו להציג את עצמכם ברמה גבוהה כפי שעשיתם עד עכשיו. מעבר לאלומיניום החזק שמציג בידוד מרשים תוכלו ליהנות מגוונים שונים ומטקסטורה מגורענת אם זה המראה שמוצא חן בעיניכם. גם הזכוכית המחוסמת ששומרת על ביטחון המבלים יכולה להגיע בסגנון "אנטיסן" להצללה טובה יותר או אטומה "מט" לבן ליצירת האינטימיות הנדרשת בעסקים מסוימים.

 

סגירת חורף איכותית של בית פלוס מציגה גם גג עם אפשרות ליצירת חלונות "סקיילייט" למי שרוצה להכניס מעט שמש או להציג לילה יפהפה כחלק מבילוי רומנטי בעסק שלו. חלונות אילו מבודדים וחזקים במידות של 120*60 ס"מ שיכולים להיות מקובעים או כאלו מזכוכית בידודית שנפתחים מעלה למעבר של אוויר ויציאה של עשן הסיגריות. הפרופילים ההיקפיים יוצרים גימור מרשים תוך הצגת אפשרות אסתטית לשילוב תעלות חשמל והתקנת תאורה ומאווררי תקרה ללא כל סיכון.בית פלוס – בניה קלה – איתך לאורך כל הדרך!