החדשנות של פנלים מאלומיניום

הייחוד של בנייה קלה למטרות שונות מגיע בזכות חומרי גלם איכותיים הרבה יותר מאלו שהכרנו בעבר. כיום בעלי מקצוע איכותיים שקוראים את המפה ומבינים מה צריך בכדי ליצור פרויקט ברמה גבוהה עבור כל לקוח, עובדים עם פנלים מבודדים. פנלים פשוטים עשויים מברזל ואינם מכילים בידוד איכותי ומתקדם, אך כיום אפשר בהחלט להסתמך על אנשי מקצוע כמו בית פלוס שעובד עם פנלים מבודדים מאלומיניום המכילים חומר בידוד איכותי בשם פוליסטירן.
חלק מאיכותם של חומרים מתקדמים בא לידי ביטוי בהפחתת הסיכון שהם יוצרים לאדם ולסביבה. פנלים מבודדים שמשולבים בעבודה של בית פלוס עמידים באש והם בעלי תו תקן ישראלי. הם מגיעים בחוזק F20 או F30 והבידוד מגיע בעוביים של 75 ו-150 מ"מ.כיסוי בידוד הפוליסטירן עם לוחות אלומיניום בעובי 0.67 מ"מ יוצר חוזק מכאני של 180 ק"ג למ"ר בעת העמסה בין תמוכות עם מפתח של 235 ס"מ. אילו רק חלק מנתוני החומרים שמבטיחים ביטחון לכל לקוח בכל פרויקט של בית פלוס.

 

אפשרויות בנייה מגוונות

שימוש חכם ומקצועי של בית פלוס במגוון פנלים מבודדים איכותיים מאפשר סוגי בנייה שונים עבור מטרות רבות. בית פלוס מציג איכות גבוהה בעבודות שונות של סגירת מרפסת, סגירת חורף, חניה לרכב, מרפסת שמש, מחסן גינה, הקמת גגות קלים, ועוד. כשרוצים להבין את עוצמתם של פנלים מבודדים איכותיים חשוב להכיר את התפר התרמי מפוליאמיד שיש בהם, בכדי לראות כיצד הוא יוצר בידוד בלוח דק יחסית, ברמה המשתווה לבידוד של קיר בטון בעובי של 1.5 מטר. מדהים.

 

שום פשרות לא נעשות בכל הקשור לרמת הבנייה בכל פרויקט של בית פלוס – בניה קלה מתקדמת. כך אפשר לראות כיצד פנלים מבודדים שישמשו לבנייה במבנה שלכם יהיו כאלו שנצבעו בתנור וזכו לשכבה של  60 מיקרון צבע אבקתי. הדבר מאפשר התמודדות מושלמת עם כל תנאי מזג האוויר וכמובן גם מראה נהדר שיכול להרשים כל אחד. בכדי שלקוחות בית פלוס יוכלו להיות בטוחים בכל פרויקט, כל לקוח מקבל אחריות מורחבת של 10 שנים.

 

על מראה משגע לא מוותרים

סגירת מרפסת או הקמת חניה לרכב הם דברים שיכולים לתרום רבות לאיכות החיים שלכם, אך די ברור שתרצו לראות גם תוצאה יפה ולא רק מבנה חזק ועמיד. לכן פנלים מבודדים שאיתם עובד בית פלוס מגיעים במגוון צבעים ועם אפשרויות נוחות לשינויים. כך מי שרוצה ליצור חדר אירוח בעל אופי כפרי למשל, או מי שמעוניין בחדר רומנטי יותר, יכול לבנות על כך כשהוא נהנה מהליווי האישי של בית פלוס עד להשלמת הפרויקט כולו.

 

היתרונות של פנלים מבודדים הם רבים, ובזכות איש מקצוע מנוסה כמו בית פלוס הם רק גדלים. בניית גגות קלים או סגירת מרפסת וכד' המבוצעים ע"י בית פחוס, מציגים את השימוש בחומרים מתקדמים שלא מפחיתים לרגע מביטחונו של כל מי שמתפנק במרפסת או מוציא את הרכב מהחניה. גם החיסכון הכספי תורם להחלטה קלה מתוך ידיעה שחומרים אלו ורמתו של מי שמשתמש בהם, מונעים צורך לחיזוק יסודות המבנה או להקמת קונסטרוקציות מגושמות ויקרות.בית פלוס – בניה קלה – איתך לאורך כל הדרך!
בניה קלה פנלים מבודדים 3 (Custom) 4 (Custom) 5 (Custom) 6 (Custom)