להכיר את האיכות של הרעף האמריקאי

לאמריקאים יש הרבה מה להציע לעולם בכל תחום. אין ספק שאחד המקומות הטובים ביותר לייצר בו משהו הוא ארה"ב מאחר ומדובר באיכות גבוהה של חומרים וכמובן ברמת ייצור שכמעט אף מדינה לא יכולה להשתוות אליה.
שינגלס מוכר לאנשי המקצוע כרעף האמריקאי שמהווה תחליף מושלם לרעפים המסורתיים שאנו מכירים, אילו שעשויים מחרס ופלדה ולעתים מציגים מראה משעמם ואפשרות מעט מרגיזה להישבר או להינזק.

 

החוכמה של מוצר כמו שינגלס היא תרכובת החומרים שלו. רעפי שינגלס מיוצרים מתרכובת של פולימרים כמו למשל זפת גמישה וגם גרגרי חול, כך שהם מציגים גמישות מעוררת הערכה. התרומה של תרכובת גמישה זו היא באפשרות להתקין שינגלס גם בשיפועי גג מתונים יותר. יתרון חשוב לא פחות הוא יכולתם להתאים למבנים המורכבים מפנל אלומיניום שאיתו עובד בעל מקצוע רציני. בית פלוס נעזר בשינגלס בפרויקטים של בנייה קלה שבהם הוא משתמש בפנלי האלומיניום האיכותיים.

 

איזה יופי של בידוד

אף אחד מאתנו לא רוצה שהגג שלו ידלוף או יהיה חדיר בצורה כזו או אחרת. גג שנבנה בצורה מקצועית לא יסכן את דיירי אף מבנה וימנע עוגמת נפש גם במזג אוויר קשה. בית פלוס בונה גגות קלים אטומים לחלוטין תוך שימוש בחומרים מתקדמים שהוכחה איכותם. רעפי שינגלס אמנם לא תורמים לאיטום כנגד נזילות אך הם מספקים לגג את הבידוד האקוסטי שהוא צריך בכדי שרעש הגשם לא יוציא מדעתו מי שיושב במרפסת שנסגרה ליצירת מקום נעים להיות בו.

 

רעפי שינגלס מציגים גם חזות מרשימה ומוסיפים המון למראה של כל מבנה. מאחר ומדובר בתרכובת של פולימרים הרי שניתן לראות כיצד הם מגיעים בגוונים מושכי עין כמו אדום, לבן, או אפור. העבודה המקצועית של בית פלוס מציגה גם מראה גג מיוחד יותר בזכות דירוג מדויק ע"י יצירת סטייה נכונה בין רעף אחד לזה שלידו.
עבודה עם רעף מיוחד עם איש מקצוע שיודע כיצד לעבוד איתו מציגה גג שמושך המון מבטים.

 

עמידות בכל תנאי מזג אוויר

גג חזק הוא כזה שלא רק עומד במזג אוויר סוער בצורה מושלמת אלא שהוא יכול לשרת נאמנה את מי שנמצא תחתיו במשך כל ימות השנה. בל נשכח שלנו בישראל יש שמש חזקה שבמשך רוב ימות השנה יכולה לעשות נזקים במגוון רחב של חומרים.
דהיית צבע, קילופים, יצירת סדקים, או נזקים אחרים, אינם כאלו שפוגעים כמעט בכלל ברעפי שינגלס. לכן מדובר במוצר שיכול להחזיק שנים רבות בכל מבנה בארץ.

משקלו הקל של הרעף והגמישות שלו מונעים העמסה מיותרת ומסוכנת, ובכך הוא מתאים לשיטות הבנייה הקלה שמוזילה את העלויות עבור כל לקוח. השיקול הכלכלי כשרוצים לסגור מרפסת או ליצור תוספת כלשהי יכול לעכב או למנוע את הכוונה לשדרג את רמת החיים. לכן בית פלוס מציג את מהירות העבודה עם שינגלס כחלק מסיום מהיר של כל פרויקט בנייה קלה, בכדי שהתוצאות תהיינה חזקות למשך שנים אך גם חסכוניות ונוחות לכל כיס.

בית פלוס – בניה קלה – איתך לאורך כל הדרך!

 

שינגלס בניה קלה 3 (Custom) 4 (Custom) 5 (Custom)  שינגל ביחידות קטנות להגברת בידוד אקוסטי6 (Custom)
מניעת רעש גג בניה קלה